Arrow
Arrow

PII “Atvasīte” ciemojas Bosja, Freja un Robis

sunuki     

PII “Atvasīte” ciemojas Bosja, Freja un Robis

  Gaidot Lāčplēša dienu un gatavojoties Latvijas dzimšanas dienai, Salaspils PII “Atvasīte” aicināja ciemos  Valsts policijas koledžas kinologus ar dienesta suņiem, lai pilnveidotu bērnu izpratni par valsts policijas kinologu darbu un šī darba nozīmi, rūpējoties par valsts un sabiedrības drošību.

Kinologi bērnus iepazīstināja ar saviem mīluļiem - suņiem Bosju, Freja un Robi un pastāstīja kāda ir suņu šķirne (beļģu aitu un borderkollijs), kāds ir to vecums un raksturs.

Bērni uzzināja, ka kinologs ir cilvēks, kurš suni audzina, apmāca un gatavo atbildīgajam darbam policijā: cilvēku glābšanai, aizturēšanai, pēdu dzīšanai un citu speciālu uzdevumu veikšanai. Ciemiņi pastāstīja, ka kinologs nedrīkst baidīties no suņa, jābūt pacietībai un vēlmei strādāt ar to. Pret suni jāizturas ar cieņu, mīlestību un ir jārūpējas par to.

Dienesta suņi vēl ir jauni un ir apmācības procesā, tomēr paraugdemonstrējuma laikā tie paklausīgi izpildīja dažādas komandas. Šie suņi pēc apmācībām kļūs par patruļsuņiem sabiedriskās kārtības nodrošināšanai un specializēsies pēc nepieciešamības, piemēram, noteiktu vielu meklēšanā vai cilvēku glābšanā.

Bērni klausījās, vēroja, jautāja un stāstīja par saviem mīluļiem: suņiem, kaķiem un citiem mājdzīvniekiem, kā arī priecājās par iespēju suņus paglaudīt un sajust viņu labvēlīgo attieksmi pret sevi.

Liels paldies Valsts policijas koledžas kinoloģēm Agnesei, Zanei un Tatjanai par atsaucību un pozitīvām emocijām, par iespēju izpaust savu mīlestību, rūpes un atbildību pret dzīvniekiem!

Ineta Stroža PII “Atvasīte” vad.v. metodiskajā darbā  

ozio_gallery_nano

Ēdienkarte

ed

Rekomendācijas vecākiem

rek

Laika apstākļi

Pasākumu kalendārs

pasakumu kalendars 2020