Arrow
Arrow

Darbīgais oktobris

Darbīgais oktobris PII “Atvasīte”

370218298 866809814850131 4093656116368043022 n    Oktobra mēnesis ir aizsteidzies ar dažādiem pasākumiem un aktivitātēm: atzīmējām Putras dienu ar dažādu putru degustēšanu un izzinošām rotaļnodarbībām par tās ietekmi uz cilvēka veselību. Katrā grupā notika arī balsošana par garšīgāko putru – putru karaliene – mannas putra.                                                             

   Ar Pasaules pārtikas dienu par veselīgu uzturu iesākām Latvijas Veselības sporta nedēļu. Katra diena iesākās ar rīta rosmi un turpinājās ar pārgājieniem, ekskursijām, jautrām stafetēm un rotaļnodarbībām par veselīgu uzturu un dzīvesveidu.

   Piemēram, grupas “Pūcītes” bērni devās uz ZOO Brieži. Tā bija iespēja ne tikai būt kopā un rotaļāties svaigā gaisā, bet arī iepazīt dzīvnieku daudzveidību mini zoo un  izzināt to paradumus, veselīgo ēdienkarti, pabarot ar burkāniem un gūt  jaunu pieredzi ārpus iestādes.                                                                     

   Skolēnu brīvlaikā pie mums viesojās Salaspils 1. vidusskolas bērnu vokālais ansamblis “Atvariņi” un tā vadītāja Aija Pizāne. Pirmsskolniekus priecēja vokālā ansambļa dziesmas par draudzību un prieku, spēle uz ģitāras un flautas. Šis rudens koncerts bērnus iedvesmoja, un motivēs būt centīgiem, lai arī iemācītos skaisti dziedāt un spēlēt kādu mūzikas instrumentu. Paldies A. Pizānei un vokālā ansambļa bērniem par skaisto dienu rudenī un atsaucību uz aicinājumu muzicēt PII “Atvasīte” ar Ziemassvētku programmu.

#EKO SKOLA Atvasīte

Materiālu sagatavoja Ineta Stroža,

vadītāja vietnieks met.d.

ozio_gallery_nano

Ēdienkarte

ed

Rekomendācijas vecākiem

rek

Laika apstākļi

Pasākumu kalendārs

pasakumu kalendars 2020